سلااااممممم.

بالاخره امیلی و صعود(جلد دوم از مجموعه سه جلدی امیلی و اثری دیگه از نویسنده ی آنی شرلی(ال. ام. مونتگمری)) رو تموم کردم^.^

اونقدر امتحانات و کارهای مدرسه م زیاد بود که نتونستم یه بند بشینم پاش.وگرنه آنی شرلی ها رو که یه روزه تموم می کردم.:)

خیلی حس خوبیه که یه کتاب به این ضخامت رو تموم کنی^.^   (جلد دوم مجموعه ی امیلی 505 صفحه بود.)

آدم بعضی وقتا یه کتاباییو می خونه که بعدش حوصله ی انجام هیییچ کاری رو نداره.! یا انگیزه ش از بین میره و یا اینکه اونقدر توی جو داستان تخیلی فرو میره که بیرون اومدنش طول میکشه و برای مدتی فراموش میکنه زندگی داشتان نیست و واقعیت با تخیل متفاوته!!!

اما بعضی وقتا آدم کتابایی رو میخونه که انگیزه میگیره واسه درس خوندن و انجام هدف هایی که داره^.^   مجموعه ی آنی شرلی و مجموعه ی امیلی این طوریه:).

البته هم از نظر من و هم از نظر پاییز از بین این دوتا مجموعه مجموعه ی آنی شرلی قوی تر بود.!

الحمدولله امتحانات میان ترمم هم تموم شده ولی هنوز کارنامه ندادن.!(دعا کنین برام:(.!)

پ ن1:دوستان یه دوستی دارم که بد دهنه.! خیلی راحت فحش میده و دیگه اعصابم رو خرد کرده.! چیکار کنم رفتارش رو اصلاح کنه؟!

پ ن2:همین جمعه ای که گذشت رفته بودیم نمایشگاه کتابشکلک عاشق,شکلک قلب,شکلک مجنون

عاشق کتاب و کتاب خونی و نمایشگاه کتابممم^.^

کتاب هام رو چون هنوز نخوندم نمی نویسم ولی ان شاءالله تابستون می خوام بترم:))))

راستی عروسک یادبود انتشارات پرتقال پارسال قشنگ تر بود.!امسال زمخت تر بود.!

(ولی باز هم دوست داشتنیه  ؛)

روز و شبتون پر از کتاب.

جیب هاتون پر پول واسه خرید کتاب و.

زندگیتون پر از انرژی مثبت.

یاعلی.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها